SZRSE Youtube csatornája
SZRSE Facebook oldala
SZRSE Instagram oldala
Szegedi Röplabda Sportegyesület
2020. április 4.
Izidor

Jelszóigénylés

Hír
Elérték a célt, de sokat kell még dolgozniuk
Többet is kihozhatott volna magából fiú csapatunk a serdülő bajnokságban.
Hír
Okosan felmérték: van keresnivalójuk az idősebbek között
Úgy belejöttek a fiatal lányok, hogy egy szettre voltak a legjobb 12-be kerüléstől.
Hír
A kemény munka meghozta gyümölcsét
Csányi Roland nagyon büszke a serdülő bajnokságban mutatott teljesítményre.
Hír
Megérte indulni az idősebbek között
A fejlődés egyértelmű fiú ifjúsági csapatunknál, de még rá kell tenni egy lapáttal.
Hír
Nem volt cél, mégis a legjobbak közé jutottak
Leány ifjúsági csapatunk nem ijedt meg a feladattól, meg is lett a jutalma.
Hír
Nem szeretnének a csúcs előtt visszafordulni
Bárhogy is lesz vége a szezonnak, női NB II-es csapatunk nagy sikert ért el.
Hír
“Felszálló ágban voltunk, így nem szeretnénk kérdőjeleket”
Másodszor lehet csonka szezonja NB I-es csapatunknak, de büszke lehet a fejlődésére.
Hír
Április 3-ig minden bajnokságot felfüggesztettek
A társadalmi felelősségvállalás jegyében egyesületünk is helyesli a döntést.

Támogatók

 

SZRSE Naptár 2020

Edzésidőpontok 2019/2020

Leány és Fiú Előkészítő csoport
(2011-)

Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Kedd: 16:30-17:30
Péntek: 16:30-17:30

Edző: Bátor Csenge, Petkovics Viktória

Leány Kezdő csoport 
(2007-2009)
Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok: 
Hétfő: 16:30-18:00
Kedd: 16:30-18:00
Csütörtök: 16:30-18:00

Edző: Pamuk-Huszta Blanka, Takács Diána

U11 - Leány Szupermini csoport (haladó)
(2009-2010)

Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Hétfő: 17:00-18:30
Szerda: 16:30-18:30
Csütörtök: 16:30-18:00
Péntek: 17:30-19:00

Edző: Magos-Dóra Annamária, Dr. Filep Anna, Tóth Gerda

U13 - Leány Mini csoport
(2007-2008)

Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Hétfő: 15:00-17:00
Kedd: 15:00-17:00
Szerda: 15:00-17:00
Csütörtök: 15:00-17:00
Péntek: 15:00-16:30

Edző: Dávid Tibor, Váradi Zoltán

U13 - Leány Mini "B" csoport
(2007-2008)

Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Hétfő: 15:00-16:30
Kedd: 15:00-16:30
Szerda: 15:00-16:30
Csütörtök: 15:00-16:30

Edző: Pamuk-Huszta Blanka, Tóth Gerda

U13 - Fiú Mini - Szupermini csoport
(2007-2008-2009-2010)

Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Hétfő: 16:30-18:00
Kedd: 16:30-18:00
Szerda: 15:00-16:30
Péntek: 15:00-16:30

Edző: Honti Szilárd, Varga Tamás

U15 - Fiú Gyermek csoport
(2005-2006)

Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Hétfő: 18:00-20:00
Kedd: 16:30-18:00
Szerda: 17:00-18:30
Péntek: 16:30-18:00

Edző: Csányi Dániel, Honti Szilárd

U15 - Leány Gyermek "A" csoport
(2005-2006)

Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Kedd: 18:00-19:30
Szerda: 17:00-18:30
Csütörtök: 18:00-19:30
Péntek: 16:30-18:30

Edző: Strezeneczki Gyula

U15 - Leány Gyermek "B" csoport
(2005-2006)

Helyszín:
József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Hétfő: 17:00-19:00
Kedd: 17:30-19:00
Szerda: 17:00-18:30
Csütörtök: 17:00-18:30

Edző: Csányiné Molcsányi Petra

U17-U19 - Leány Serdülő/Ifi csoport
(2003-2004)

Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Hétfő: 18:00-19:30
Szerda: 18:30-20:30
Csütörtök: 17:00-18:30
Péntek: 19:00-21:00

Edző: Csányi Roland, Csányi Dániel

U17 - Leány "B" csoport
(2000-2005)

Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Hétfő: 15:00-16:30
Kedd: 15:00-16:30
Csütörtök: 15:00-16:30

Edző: Arany János

U17 - Fiú Serdülő csoport
(2003-2004)

Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Kedd: 19:00-20:30
Szerda: 18:30-20:00
Csütörtök: 18:00-19:30
Péntek: 18:00-19:30

Edző: Hulmann Zsolt, Csányi Roland

Női Felnőtt csoport
(-2002)

Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Hétfő: 19:00-21:00
Kedd: 18:00-19:30
Csütörtök: 18:30-20:30
Péntek: 18:30-20:00

Edző: Tátrai Sándor

 U21 - NBII férfi csoport
(-2004)

Helyszín:
József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Kedd: 19:30-21:00
Péntek: 19:30-21:00

Edző: Strezeneczki Gyula

Férfi Felnőtt csoport
Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Kedd: 19:30-21:00
Szerda: 20:00-21:30
Csütörtök: 19:30-21:30
Péntek: 20:00-21:30


Edző: Nusser Elemér

Versenynaptár

Összesítések

#CsapatPont
1Dunaferr SE21
2Szolnoki Röplabda Klub20
3MÁV Előre-BERICAP13
4Sümegi Röplabda Egyesület11
5Vidux-Szegedi RSE3
6PTE-PEAC1
  • 1 / 14
  • >>

Facebook

Instagram

         
                      

 

Szegedi Röplabda Sportegyesület
Cím:
6724 Szeged, Vértói út 7.
Telefon:
+36301674845
szegedirse@gmail.com