SZRSE Youtube csatornája
SZRSE Twitter oldala
SZRSE Facebook oldala
Szegedi Röplabda Sportegyesület
2017. november 23.
Kelemen, Klementina

Jelszóigénylés

Hír
Fiú ezüstérem a Markovics Kupán, sikeres OGYB és NBII forduló
A különböző korosztályos csapataink összesen 22 mérkőzést játszottak a hétvégén.
Hír
Újabb mozgalmas hétvége a Szegedi RSE játékosai számára
A női NBII és a leány OGYB újabb fordulóit, valamint a Markovics Kupa fiú versenyeit rendezik a hétvégén.
Hír
Bronzérmet szerzett mini csapatunk a Markovics Emlékversenyen
Az elsőszámú gyermek, kiemelt mini, illetve szupermini csapatunk is az első hétben végzett a tornán.
Hír
Remek játék az ifjúsági és felnőtt csapatunktól
OIB Alapszakasz 2. helyezést, és NBII-es győzelmet szereztek Strezeneczki Gyuláék a hétvégén.
Hír
A Hunnect Kft. továbbra is a szegedi röplabda mellett áll
Újabb egy évre szóló együttműködést kötött a Szegedi RSE és a Hunnect Kft.
Hír
Markovics Emlékverseny 2017
Ezen a hétvégén a leány gyermek, leány mini, és fiú-leány szupermini versenyeket rendezik meg három helyszínen.
Hír
Ifjúsági és felnőtt csapatunk is versenybe száll a hétvégén
Az OIB torna Kalocsán, az női NBII-es forduló a Hattyas soron kerül megrendezésre.
Hír
Sikeres OMB forduló, bosszantó vereség az NBII-ben
Miniseink újabb tornagyőzelmet arattak, női felnőtt csapatunk hazai pályán szenvedett vereséget.

Támogatók

 

SHOP

 

 

Edzésidőpontok 2017/2018

Leány és Fiú Előkészítő csoport (2009-)
Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Kedd: 17:00-18:00
Péntek: 16:30-17:30

Edző: Bátor Csenge

Leány Kezdő csoport (2005-2008)
Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok: (2017.09.11-től)
Hétfő: 15:30-17:00
Kedd: 17:00-18:30
Csütörtök: 17:00-18:30

Edző: Huszta Blanka

U11 - Leány Szupermini csoport (haladó)
(2007-2008)

Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Hétfő: 17:00-18:30
Szerda: 17:00-18:30
Csütörtök: 17:00-18:30
Péntek: 17:30-19:00

Edző: Magos-Dóra Annamária, Filep Anna

U13 - Leány Mini csoport (2005-2006)
Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Hétfő: 15:30-17:00
Kedd: 15:30-17:30
Szerda: 15:30-17:00
Csütörtök: 15:30-17:00
Péntek: 15:30-17:00

Edző: Dávid Tibor, Váradi Zoltán

U13 - Leány Mini "B" csoport (2005-2006)
Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Hétfő: 15:30-17:00
Kedd: 15:30-17:00
Szerda: 15:30-17:00
Csütörtök: 15:30-17:00

Edző: Dávid Tibor, Váradi Zoltán, Bondor Tamás

U13 - Fiú Mini - Szupermini csoport (2005-2006-2007-2008)
Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Kedd: 15:30-17:00
Csütörtök: 15:30-17:00
Péntek: 15:30-17:00

Edző: Kovács Zoltán

U15 - Fiú Gyermek csoport (2003-2004)
Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Hétfő: 17:00-18:30
Szerda: 17:00-18:30
Csütörtök: 15:30-17:00

Edző: Varga Tamás

U15 - Leány Gyermek csoport
(2003-2004)

Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Kedd: 18:30-20:00
Szerda: 18:30-20:00
Csütörtök: 18:30-20:00
Péntek: 17:00-18:30

Edző: Hulmann Zsolt

U15 - Leány Gyermek "B" csoport
(2003-2004)

Helyszín:
József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Hétfő: 17:00-18:30
Szerda: 17:00-18:30
Péntek: 17:00-18:30

Edző: Bondor Tamás

U17 - Leány Serdülő csoport
(2001-2002)

Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Hétfő: 18:30-20:00
Kedd: 17:30-19:30
Csütörtök: 17:00-18:30
Péntek: 17:00-18:30

Edző: Tátrai Sándor

U17 - Leány Serdülő "B" csoport
(2001-2002)

Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Hétfő: 15:30-17:00
Szerda: 15:30-17:00
Péntek: 15:30-17:00

Edző: Arany János

U19 - Leány Ifi és Női Felnőtt csoport (2000-)
Helyszín: József Attila Általános Iskola

Időpontok:
Hétfő: 18:30-20:30
Kedd: 18:00-20:00
Csütörtök: 18:30-20:20
Péntek: 18:30-20:00

Edző: Strezeneczki Gyula, Bondor Tamás

Összesítések

#CsapatPont
1UTE U2127
2HÉP-RÖPKE SE21
3Szegedi RSE19
4Kalocsai SE16
5Penta Gödöllői RC U2112
6TAC-SZESE12
7MTK Budapest U2111
8Közgáz SC6
9Delta RSE3
10Palota RSC U212

Facebook

Twitter

Szegedi Röplabda Sportegyesület
Cím:
6724 Szeged, Vértói út 7.
Telefon:
(30) 651-7798
info@szegedvolley.com