SZRSE Youtube csatornája
SZRSE Facebook oldala
SZRSE Instagram oldala
Szegedi Röplabda Sportegyesület
2019. április 19.
Emma

Jelszóigénylés

Három játékosunk is válogatott behívót kapott!

Megosztás:
Megjelent: 2019. április 4., csütörtök
U14-es leány és fiú válogatottban is képviselik egyesületünket.

Nagy-Hegyesi Réka, Vörös Szabolcs és Pintér Barnabás is behívót kapott a korosztályuk válogatottjába.

A 2006-2007-es leány korosztály edzőtábora Dunabogdányban kerül megszervezésre, a SPORT XXI. Program jóvoltából. Április 17-23-ig összesen 36 tehetséges játékost fognak fogadni, köztük Mini és Gyermek csapatunkban is szereplő játékosunk, Nagy-Hegyesi Réka is behívót kapott az eseményre. A 6 nap alatt a lányoknak Halász Márta vezetőedző 10 darab edzést fog tartani, ahol számot adhatnak tudásukról és felkészültségükről a játékosok.Emellett az ország legjobb Gyermek korosztályú fiúi számára is edzőtábort tartanak 04.18-21. között Izsákon. Egyesületünk játékosai, Pintér Barnabás és Vörös Szabolcs már "visszajáró vendég" a válogatottnál, akik a mostani összetartásra is behívót kaptak. A program keretében Bodonyi Ákos U14-es szövetségi kapitány a technikai és taktikai képességek oktatása és fejlesztése mellett a fizikai képességfejlesztésre is nagy hangsúlyt fog fektetni. Ezek mellett fontos szerep jut majd a magyar válogatott „eszme” erősítésére is!

Gratulálunk egyesületünk játékosainak, további sok sikert és hasznos tanulást kívánunk!

Megosztás:

SzegedVolley Camp 2019

SZRSE Naptár 2019

Versenynaptár

Kiemelt tartalmak

Hír
Hír
2019. április 17., szerda
Hír
Képgaléria
Hír
2019. április 13., szombat
Hír
2019. április 11., csütörtök

Facebook

Instagram

         
                      

 

Szegedi Röplabda Sportegyesület
Cím:
6724 Szeged, Vértói út 7.
Telefon:
(30) 651-7798
info@szegedvolley.com