SZRSE Youtube csatornája
SZRSE Facebook oldala
SZRSE Instagram oldala
Szegedi Röplabda Sportegyesület
2019. szeptember 15.
Enikő, Melitta

Jelszóigénylés

Hétvégén a legkisebbektől lesz hangos a város

Megosztás:
Megjelent: 2019. május 22., szerda
Az ország szuperminisei küzdenek meg Szegeden.

Leány szupermini csapataink mellett a fiúk is pályára lépnek mindkét nap, hogy egy jó hangulatú versennyel zárják az évet.

Szombaton és vasárnap ​3 helyszínen zajlanak a mérkőzések, a versenyen egyesületünk 4 csapattal fog megküzdeni ellenfeleikkel, Szegeden. A 2018/2019-es szezon utolsó szegedi rendezésű tornája lesz, így várunk szeretettel minden röplabda kedvelő szurkolót a helyszínekre, hogy közösen búcsúzzunk a szezontól! 
Leány csapataink szereplését komoly felkészülés előzi meg. A játékos feladatok mellett motivációs rajzokat is készítettek! Hogy milyen rajzok készültek és hogy miként zajlott a felkészülés, képek és videók formájában megtekinthetőek egyesületünk Instagram oldalán! 

Magos-Dóra Annamária:
"Az OMK a korosztályos röplabdában a szezon legfontosabb jegyzett eseménye, az utolsó megmérettetés, az egész évi munka lezárása és igazolása. Számunkra a legfontosabb elem a játék. Nagy örömünkre szolgál, hogy Szegeden zárhatjuk le a szezont. 3 leány csapatunk (1 kiemelt, 2 alap kategóriában) 2 helyszínen küzd az ország legjobbjaival a helyezésekért. Kollégáimmal, Filep Annával és Tóth Gerdával céljaink mindig a jövőbe néznek, ezen a versenyen is azt szeretnénk, hogy mindenki küzdjön, dolgozzon meg az álmaiért, és jó érzéssel, elégedetten jöjjön le a pályáról. A különböző életkorú lányok (8-11 évesek vegyesen) sokat dolgoztak, sok edzésre jártak, de még sportolói útjuk legelején járnak. Csapat, buli, magas labda, jó közösség, ez mozgatja még őket - ami a kis videónkban is hallható - ez a szemlélet egy nagyon jó alap az előttük álló munkához. Az utolsó szupermini versenyükön azt kívánjuk, hogy játszunk együtt, amíg csak lehet, és legfeljebb örülünk, ha nyerünk egy-két szettet, mérkőzést. Lépésről lépésre így leszünk igazi győztesek! Hajrá SZRSE, hajrá Szeged!"A szombaton megrendezett szegedi vonatkozású csoportmérkőzések a következők lesznek:

ETELKA SORI SPORTCSARNOK
Leány kiemelt Szeged csapata:
Fritz Eszter, Mészáros Nóra, Kőmíves Eszter, Pádár Réka, Kondacs Réka, Gigacz Réka, Kozma Mira
Vezetőedző: Magos-Dóra Annamária
Csoportmérkőzések:
10:50 KESI C - Szegedi RSE (3. pálya)
15:00 SZOSI-1 - Szegedi RSE (3. pálya)
15:50 Gödöllő G - Szegedi RSE (3. pálya)
17:30 BRSE-1 - Szegedi RSE (2. pálya)

Leány I. alap Szeged Fekete csapata: Varga Kincső, Meszlényi Sára, Eszik Janka, Juhász Kincső, Juhász Hanga, Meszlényi Alíz, Czellár Villő
Vezetőedző: Magos-Dóra Annamária
Csoportmérkőzések:
10:00 Szegedi RSE Fekete - KESI A (5. pálya)
11:40 Szegedi RSE Fekete - VSD (5. pálya)
13:20 SZOSI-3 - Szegedi RSE Fekete (5. pálya)

SZSZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUM ÉS SZAKISKOLA TORNATERME
Leány I. alap Szeged Fehér csapata:
Petrovics Dóra, Héjja Annabella, Komáromi Zsófi, Szabó Panna, Wodala Ágnes, Zsurka-Abonyi Sarolta, Papp Nikolett, Laczkó Linett
Vezetőedző: Filep Anna
Csoportmérkőzések:
10:00 BRSE-7 - Szegedi RSE Fehér (2. pálya)
12:30 Szegedi RSE Fehér - MTK B (1. pálya)
16:40 Szegedi RSE Fehér - Delta-1 (2. pálya)

Fiú Szeged csapata: Baráth Milán, Dudás Marcell, Fábián Lázár, Draskóczy Ede, Verebes Máté, Makhult Levente, Simon Benedek
Vezetőedző: Honti Szilárd
Másodedző: Csányi Dániel
Csoportmérkőzések:
11:40 PSE-A - Szegedi RSE (6. pálya)
12:30 Szegedi RSE - Kunhegyesi RDSE (5. pálya)
15:50 Szegedi RSE - DSE-1 (6. pálya)
16:40 VRCK - Szegedi RSE (6. pálya)

Jelezd Te, is hogy ott leszel a következőre kattintva: Facebook Esemény
Szurkoljatok, Kövessétek, SZERESSÉTEK!

Megosztás:

Versenynaptár

Kiemelt tartalmak

Hír
2019. szeptember 14., szombat
Hír
2019. szeptember 13., péntek
Hír
2019. szeptember 12., csütörtök
Hír
Hír
Képgaléria
Hír
2019. augusztus 26., hétfő
Hír
2019. augusztus 23., péntek

Facebook

Instagram

         
                      

 

Szegedi Röplabda Sportegyesület
Cím:
6724 Szeged, Vértói út 7.
Telefon:
+36301674845
szegedirse@gmail.com