Jelszóigénylés

Közel 200 szegedi szurkoló vesz részt az EB-n!

Megosztás:
Megjelent: 2019. augusztus 12., hétfő
Rajtunk biztosan nem fog múlni a győzelem!

Rekordszámú jelentkezővel indul útnak a Szegedi Röplabda Sportegyesület, hogy szurkolásával támogassa a Jan De Brandt által vezetett magyar női röplabda-válogatottat az Európa Bajnokságon!

Egyesületünknél négy alkalommal is vendégeskedett a magyar női röplabda-válogatott szövetségi kapitánya Jan De Brandt, így úgy gondoltuk, most viszonozzuk mindazt a figyelmet és fáradozást, amit értünk tett. A hazai rendezésű Női Röplabda Európa-bajnokság csoportmérkőzéseinek idejében 4 nap, 4 mérkőzésre (26-án megrendezett Azerbajdzsán elleni találkozó kivételével) utazik az SZRSE szurkolói tábor. Közel 200 jegyet igényelve igyekszünk igazi hazai pályát teremteni a válogatott számára Budapesten, a Papp László Sportarénában. A mérkőzések napján saját szervezésű buszokkal indulnak a szurkolók Szegedről. Játékosaink mellett edzőink, stábtagok és családtagok is népesítik táborunkat. Természetesen a dobok és dudák sem maradhatnak otthon, emellett pedig egyesületünk is készül limitált darabszámú szurkolói eszköztárral, melyek szétosztásra kerülnek majd a helyszínen.

Az EB-n a magyar érdekeltségű csoportmérkőzések a következők:
Európa-bajnokság, C-csoport
08.23 20:30 Magyarország – Észtország
08.24 20:30 Magyarország – Románia
08.26 20:30 Magyarország – Azerbajdzsán
08.28 18:00 Magyarország – Horvátország
08.29 18:00 Magyarország – Hollandia

Az utazásról és a mérkőzésekről fényképes beszámolóval jelentkezünk Facebook illetve Instagram oldalunkon!
Sok sikert kívánunk Jan De Brandt-nak és a csapatnak! Hajrá Magyarország!

Fotó: www.hunvolley.hu

Szurkoljatok, Kövessétek, SZERESSÉTEK!

Megosztás:

Kiemelt tartalmak

Hír
2020. augusztus 6., csütörtök
Hír
Képgaléria
Hír
2020. augusztus 1., szombat
Hír
2020. július 31., péntek
Hír
Hír
Hír
2020. július 23., csütörtök
         
                      

 

Szegedi Röplabda Sportegyesület
Cím:
6724 Szeged, Vértói út 7.
Telefon:
+36301674845
szegedirse@gmail.com