Jelszóigénylés

Markovics Emlékverseny 2017 - Összefoglaló

Megosztás:
Megjelent: 2017. november 21., kedd
Cikkünkben a 2017. évi Markovics Emlékverseny eredményeit, díjazottjait ismertetjük.

A 2017. évi Markovics Emlékversenyt két hétvégén rendezték meg Szegeden. November 11-12-én a leány gyermek és mini, valamint a fiú-leány szupermini versenyeket három helyszínen bonyolították le, míg november 18-án a fiú gyermek és mini korosztály küzdelmei az Etelka sori Sportcsarnokban zajlottak.

A leány gyermek versenyeknek a József Attila Általános Iskola adott otthont, itt 22 alap, és 7 kiemelt kategóriába nevezett csapat szerepelt. A mérkőzéseket egyszerre négy pályán játszották.

Leány gyermek kiemelt végeredmény:

1. VASAS 1 - edző: Halász Márta  
2. GÖDÖLLŐ 1 5. UTE 1
3. BRSE 1 6. KESI 1
4. MTK 1 7. NYÍREGYHÁZA 1


Vasas 1

Leány gyermek alap végeredmény:

1. VASAS 2 - edző: Halász Márta    
2. BVSC 9. VASAS 3 16. SZRSE 4
3. DUNAKESZI 1 10. SZOLNOK 17. BRSE 4
4. DUNAKANYAR 1 11. MTK 3 18. BRSE 3
5. BRSE 2 12. GÖDÖLLŐ 2 19. DUNAKESZI 2
6. MTK 2 13. UTE 2 20. DUNAKANYAR 2
7. SZRSE 1 14. KESI 2 21. UTE 3
8. JÁSZBERÉNY 15. SZRSE 2 22. SZRSE 3


Vasas 2


Különdíjasok:
Kiemelt kategória: Csóri Flóra (Vasas 1), Vecsey Fanni (Gödöllő), Török Boglárka (BRSE 1)
Alap kategória: Nádházi Csenge (Vasas 2), Szobonya Boglárka (BVSC), Weninger Petra (Dunakeszi 1)

A leány mini korosztály összecsapásait az Etelka sori Sportcsarnokban rendezték meg, összesen 6 pályán játszott a 43 alap, és 8 kiemelt kategóriás csapat. 

Leány mini kiemelt végeredmény:

1. BRSE 1 - edző: Fésűs Erzsébet 5. SZEGEDI RSE 1
2. GÖDÖLLŐ 1 6. KESI 1
3. NYÍREGYHÁZA 2 7. NYÍREGYHÁZA 1
4. MTK-BUDAPEST 1 8. VASAS 1


BRSE 1

Leány mini alap végeredmény:

1. BVSC 1 - edző: Péter Krisztina 16. UTE 3 31. DUNAKESZ 2
2. UTE 1 17. JÁSZBERÉNY 1 32. GÖDÖLLŐ 4
3. SZRSE 3. 18. BRSE 6 33. KRA 3
4. GÖDÖLLŐ 2 19. KESI 3 34. JÁSZBERÉNY 3
5. BONYHÁD 20. KESI 2 35. BVSC 3
6. SZOLNOK 1 21. VASAS 2 36. NYÍREGYHÁZA 4
7. DUNAKESZI 1 22. SZRSE 2 37. BRSE 5
8. BRSE 2 23. VASAS 3 38. GÖDÖLLŐ 3
9. UTE 2 24. NYÍREGYHÁZA 39. UTE 4
10. SÜMEG 25. BRSE 3 40. BRSE 7
11. DUNAKANYAR 2 26. JÁSZBERÉNY 2 41. MTK 4
12. BRSE 4 27. DUNAKANYAR 1 42. MTK 3
13. KRA 1 28. SZOLNOK 2 43. SZRSE 4
14. BVSC 2 29. MTK 2  
15. KRA 2 30. BRSE 2  


BVSC 1


Különdíjasok:
Alap kategória: Mányai Maja (SZRSE 3), Laskovics Lilla (UTE 1), Mén Petra (BVSC 1)
Kiemelt kategória: Daniló Alexandra (Nyíregyháza 2), Ligért Anna (Gödöllő 1), Radnai Lili (BRSE 1)

A leány-fiú szupermini kategória mérkőzései az Arany János Általános Iskolában zajlottak, itt három pályán játszottak a csapatok. A legkisebb korosztályba összesen 24 csapat nevezett.

Leány-fiú szupermini végeredmény:

1. VASAS 1 - edző: Szappanos Máté 9. SZRSE 3 17. UTE 2
2. BRSE 2 10. SZOLNOK 1 18. GÖDÖLLŐ 1
3. BRSE 1 11. SZOLNOK 2 19. KESI
4. VASAS 2 12. BRSE 3 20. KRA 2
5. UTE 1 13. NYÍREGYHÁZA 21. DUNAKANYAR 2
6. SZRSE 1 14. DUNAKESZI VSD 22. BRSE 4
7. KRA 1 15. SZRSE 2 23. KRA 3
8. DUNAKANYAR 1 16. JÁSZBERÉNY 24. BRSE 5


Vasas 1


Különdíjasok: Bánki Bodza (Vasas 1), Gajdács Lina (BRSE 2), Fürj Nóra (BRSE 1)

A fiúk küzdelmeit november 18-án rendezték meg az Etelka sori Sportcsarnokban, ahol összesen 4 pályán zajlottak a mérkőzések. A gyermek korosztályba 8, a mini korosztályba 14 csapat nevezett.

Fiú mini végeredmény:

1. KESI 1 ARANY - edző: Nagy Péter 6. SZRSE 1 11. SZRSE 2
2. SZOLNOK 1 7. KESI 4 12. SZOLNOK 3
3. SZÉKESFEHÉRVÁR 8. MINDSZENT 13. KESI 5
4. KESI 2 VÁSÁRHELYI 9. KESI 3 ARANY 14. SZOLNOK 4
5. SZOLNOK 2 10. KAPOSVÁR  


KESI 1 ARANY

Fiú gyermek végeredmény:

1. KESI 1 - edző: Seremet Attila 5. KUNHEGYES
2. SZRSE 6. SZOLNOK
3. SZÉKESFEHÉRVÁR 7. MINDSZENT
4. KESI 2 8. DUNAKANYAR


KESI 1


Különdíjasok:
Gyermek fiú: Várkonyi Gábor (KESI Arany), Szathmári Szabolcs (SZRSE), Szentesi Bálint (Székesfehérvár)
Mini fiú: Baracsi Balázs (KESI Arany), Eperjes Richárd (Szolnok), Tóth Gábor (Székesfehérvár)

 

Gratulálunk a résztvevő csapatoknak!

Fotó: Kocsis Alíz, Bondor Tamás

Kapcsolódó tartalmak

Megosztás:

Kiemelt tartalmak

Hír
2020. július 4., szombat
Képgaléria
2020. július 3., péntek
Hír
2020. június 30., kedd
Képgaléria
2020. június 28., vasárnap
Hír
2020. június 27., szombat
Hír
2020. június 25., csütörtök
Hír
2020. június 23., kedd
Hír
         
                      

 

Szegedi Röplabda Sportegyesület
Cím:
6724 Szeged, Vértói út 7.
Telefon:
+36301674845
szegedirse@gmail.com