Jelszóigénylés

Nemzetközi kezdeményezéshez csatlakoztunk!

Megosztás:
Megjelent: 2020. február 27., csütörtök
Egyesületünk is részt vesz a 1DayMore4Volleyball kezdeményezésen.

Különleges hétvége előtt állnak európa röplabdásai hiszen szökőévet írunk, így szombaton, február 29-én plusz egy napot kapnak a játékra! Ennek kapcsán az Európai Röplabda Szövetség meghirdette a 1DayMore4Volleyball elnevezésű eseményt, melyhez egyesületünk is csatlakozott.

Hétvégén az ország egyik legnagyobb utánpótlás tornáját rendezzük, a nagy hagyományokkal rendelkező Szeged Kupát, mely egybe esik a kezdeményezéssel. Így hát egyesületünk kapott az alkalmon és neveztük rendezvényünket az 52 országból induló eseményre. Az ötletgazdák ösztönözni akarják a gyermekeket és a diákokat is az eseményen való részvételre, és ezen keresztül a röplabda iránti elkötelezettségre és persze az aktív játékra is. Ezen a napon bárki röplabdázhat bárhol, bárkivel vagy akár rajzolhat, trükköket oszthat meg képi vagy videós formában. A #VolleySkillChallenge és a #1DayMore4Volleyball hashtagekkel ellátott bejegyzések között díjakat sorsolnak ki.

Így hát szombaton, a Szeged Kupán nincs más feladatunk mint elővenni telefonjainkat és elárasztani az internetet az ország legügyesebb röplabdásaival!

További információ megtalálható az esemény hivatalos oldalán: 1DayMore4Volleyball 

Hajrá Magyar Röplabda, Hajrá Szeged!

Szurkoljatok, Kövessétek, SZERESSÉTEK!

Megosztás:

Kiemelt tartalmak

Hír
2020. július 4., szombat
Képgaléria
2020. július 3., péntek
Hír
2020. június 30., kedd
Képgaléria
2020. június 28., vasárnap
Hír
2020. június 27., szombat
Hír
2020. június 25., csütörtök
Hír
2020. június 23., kedd
Hír
         
                      

 

Szegedi Röplabda Sportegyesület
Cím:
6724 Szeged, Vértói út 7.
Telefon:
+36301674845
szegedirse@gmail.com