SZRSE Youtube csatornája
SZRSE Facebook oldala
SZRSE Instagram oldala
Szegedi Röplabda Sportegyesület
2019. május 24.
Eszter, Eliza

Jelszóigénylés

OMB Döntő 2019 - fiú és leány eredmények

Megosztás:
Megjelent: 2019. május 7., kedd
A Békéscsaba és a Kecskemét győzedelmeskedett a színvonalas Döntőn.

A legjobb 12 leány és 12 fiú csapat részvételével zárult a 2018/2019-es Országos Mini Bajnokság két napon át Szegeden, két helyszínen.

A leányok küzdelmei szombaton a József Attila Általános Iskola tornatermében kezdődtek meg, Jan de Brandt megnyitója után 10 körül hangzott el a kezdő sípszó mind a 4 pályán.
A színvonalas csoportküzdelmeket követően vasárnap már igazi rangadókkal folytatódott a torna, az idei leány U13-as bajnokság lezárásaként pedig egy hihetetlenül kiélezett döntőben dőlt csak el az aranyérem sorsa.

OMB Leány Eredmények
1. Békéscsabai RSE-1 4. UTE A 7. Békéscsabai RSE 2 10. Gödöllői RC
2. VASAS Piros 5. MTK Budapest 8. Szegedi RSE 11. UTE B
3. BVSC-Zugló 6. KESI A 9. Nyíregyházi SC B 12. VASAS Kék

 


A harmadik helyezett BVSC-Zugló csapata. 


A második helyezett VASAS Piros csapata.


Az első helyezett Békéscsabai RSE 1-es csapata.

A fiúk szombaton az Etelka sori Sportcsarnokban kezdték meg a párharcokat, és egy-két meglepetés eredménytől eltekintve papírforma eredmények születtek. Ezt követően vasárnap ők is átköltöztek a József Attila Általános Iskolába a lányok mellé, és ott kezdték meg a helyosztó és elődöntő összecsapásokat. A fiúk mezőnyében is rendkívül izgalmas csatákat tartogattak a helyosztók, a bronzmérkőzésen és a döntőben nagy fordításokat és heroikus küzdelmet láthattak a szurkolók.

OMB Fiú Eredmények
1. KESI B 4. RÖAK Kaposvár Kék 7. Sümeg-Dabronc 10. Felsővárosi Fésüs RAF
2. RÖAK Kaposvár Sárga 5. Szolnoki Sportcentrum 8. EVSI 11. Pénzügyőr SE
3. DÁG KSE 6. Szegedi RSE 9. KESI A 12. Lőrinc 2000 SE

 


A harmadik helyezett DÁG KSE csapata.


A második helyezett RÖAK Kaposvár Sárga csapata.


Az első helyezett KESI B csapata.


Különdíjasok: Turger Ármin (RÖAK Kaposvár Sárga), Eichard Konrád (Dág KSE), Csordás Bertalan (RÖAK Kaposvár Kék), (KESI B), Polgár Lilla (UTE), Botyánszki Fanni (BVSC-Zugló), Jámbor Cecília (VASAS Piros), Tóth Sára (Békéscsabai RSE), Erdei Kinga (Békéscsabai RSE)

Gratulálunk a csapatoknak és a játékosoknak!

Megosztás:

SzegedVolley Camp 2019

SZRSE Naptár 2019

Versenynaptár

Kiemelt tartalmak

Facebook

Instagram

         
                      

 

Szegedi Röplabda Sportegyesület
Cím:
6724 Szeged, Vértói út 7.
Telefon:
(30) 651-7798
info@szegedvolley.com