SZRSE Youtube csatornája
SZRSE Facebook oldala
SZRSE Instagram oldala
Szegedi Röplabda Sportegyesület
2019. július 23.
Lenke

Jelszóigénylés

OMB Döntő 2019 - fiú és leány eredmények

Megosztás:
Megjelent: 2019. május 7., kedd
A Békéscsaba és a Kecskemét győzedelmeskedett a színvonalas Döntőn.

A legjobb 12 leány és 12 fiú csapat részvételével zárult a 2018/2019-es Országos Mini Bajnokság két napon át Szegeden, két helyszínen.

A leányok küzdelmei szombaton a József Attila Általános Iskola tornatermében kezdődtek meg, Jan de Brandt megnyitója után 10 körül hangzott el a kezdő sípszó mind a 4 pályán.
A színvonalas csoportküzdelmeket követően vasárnap már igazi rangadókkal folytatódott a torna, az idei leány U13-as bajnokság lezárásaként pedig egy hihetetlenül kiélezett döntőben dőlt csak el az aranyérem sorsa.

OMB Leány Eredmények
1. Békéscsabai RSE-1 4. UTE A 7. Békéscsabai RSE 2 10. Gödöllői RC
2. VASAS Piros 5. MTK Budapest 8. Szegedi RSE 11. UTE B
3. BVSC-Zugló 6. KESI A 9. Nyíregyházi SC B 12. VASAS Kék

 


A harmadik helyezett BVSC-Zugló csapata. 


A második helyezett VASAS Piros csapata.


Az első helyezett Békéscsabai RSE 1-es csapata.

A fiúk szombaton az Etelka sori Sportcsarnokban kezdték meg a párharcokat, és egy-két meglepetés eredménytől eltekintve papírforma eredmények születtek. Ezt követően vasárnap ők is átköltöztek a József Attila Általános Iskolába a lányok mellé, és ott kezdték meg a helyosztó és elődöntő összecsapásokat. A fiúk mezőnyében is rendkívül izgalmas csatákat tartogattak a helyosztók, a bronzmérkőzésen és a döntőben nagy fordításokat és heroikus küzdelmet láthattak a szurkolók.

OMB Fiú Eredmények
1. KESI B 4. RÖAK Kaposvár Kék 7. Sümeg-Dabronc 10. Felsővárosi Fésüs RAF
2. RÖAK Kaposvár Sárga 5. Szolnoki Sportcentrum 8. EVSI 11. Pénzügyőr SE
3. DÁG KSE 6. Szegedi RSE 9. KESI A 12. Lőrinc 2000 SE

 


A harmadik helyezett DÁG KSE csapata.


A második helyezett RÖAK Kaposvár Sárga csapata.


Az első helyezett KESI B csapata.


Különdíjasok: Turger Ármin (RÖAK Kaposvár Sárga), Eichard Konrád (Dág KSE), Csordás Bertalan (RÖAK Kaposvár Kék), (KESI B), Polgár Lilla (UTE), Botyánszki Fanni (BVSC-Zugló), Jámbor Cecília (VASAS Piros), Tóth Sára (Békéscsabai RSE), Erdei Kinga (Békéscsabai RSE)

Gratulálunk a csapatoknak és a játékosoknak!

Megosztás:

SzegedVolley Camp 2019

SZRSE Naptár 2019

Versenynaptár

Kiemelt tartalmak

Hír
2019. július 18., csütörtök
Hír
2019. július 22., hétfő
Hír
Hír
2019. július 17., szerda
Hír
Hír
2019. július 12., péntek
Hír

Facebook

Instagram

         
                      

 

Szegedi Röplabda Sportegyesület
Cím:
6724 Szeged, Vértói út 7.
Telefon:
(30) 651-7798
info@szegedvolley.com