Presztízscsata a női NBII élén

Megjelent: 2018. március 9., péntek
Második helyen álló csapatunk az éllovas HÉP-Röpke SE-hez látogat vasárnap a Rájátszásban.

Március 11-én vasárnap a 2017/2018-as női NBII-es bajnokság talán legfontosabb mérkőzését játssza le csapatunk, ugyanis a tabellán 5 ponttal előttünk álló éllovas HÉP-Röpke SE lesz a mieink ellenfele a Rájátszás 2. fordulójában.

A két csapat őszi kecskeméti mérkőzésén a hazai gárda viszonylag sima három szettben győzte le a mieinket, majd a decemberi szegedi mérkőzésen a szezon egyik legjobb meccsén a Szegedi RSE diadalmaskodott nagyon szoros öt játszmában.

Mivel az idei NBII-es szezonból már csak 4 forduló van hátra, a tabellára pillantva látható, hogy döntő jelentősséggel bír ez az összecsapás. A kecskemétiek 5 ponttal állnak a Szegedi RSE előtt, így a mostani vendéggyőzelem csak egy lépés lenne a közép-magyarországi csoport első helye felé, hiszen egy 3:0 vagy 3:1 arányú sikerünk is csak szorosabbá tenné az állást. Csapatunk célja ennek ellenére a győzelemért pályára lépni a 18:00-kor kezdődő összecsapáson, és egy az előző mérkőzésünkhöz hasonló hajtós párharcra számítunk.

Részletes NBII Rájátszás és eddigi eredmények itt!