Jelszóigénylés

Sok élménnyel gazdagodva tértek haza a Manók

Megosztás:
Megjelent: 2019. május 2., csütörtök
Május 1-jén történelmi kupán vett részt az SZRSE.

Egyesületünket 12 leány játékos képviselte a Budapesten megrendezésre került OMK-Manó Kupán. 

Hasznos előszobája volt a május végi leány Szupermini Kupának a tegnapi kupa. Magos-Dóra Annamária, Filep Anna mellett Tóth Gerda és számtalan szülő kísérte el egyesületünk legkisebb versenyzőit, (sokuk első) országos megmérettetésére. A hangulat remek volt és a csapataink ügyesen szerepeltek a mérkőzéseken, bár pontokban nem lehetett mérni, hisz itt most nem az eredmény számított. Hogy miként zajlott egy mérkőzés, vagy milyen új kabalát kaptak a szegedi lányok, megtudhatjuk egyesületünk Facebook és Instagram oldalára feltöltött videókból és fotókból!

 
Szegedi RSE Fekete: Eszik Janka, Komáromi Zsófi, Héjja Annabella, Czellár Villő, Wodola Ágnes, Meszlényi Alíz
Szegedi RSE Narancs: Mészáros Nóra, Fritz Eszter, Pádár Réka, Gigacz Réka, Zsurka-Abonyi Sarolta, Kőmíves Eszter

Magos-Dóra Annamária:
"Amiért jöttünk megkaptuk, elértük a célt. Jót játszottunk és igazán sok meccsrutint tudtunk szerezni. Minden csapatunk 5 meccset játszott a nagyszerű szervezésnek köszönhetően. Életkoruknak megfelelő időt tudtak tölteni a pályán, 5 perc bemelegítés - 10 perc játék, bár a rutinosabb versenyzőinknél éreztük, hogy játszottak volna még. Attól függetlenül, hogy eredményszámítás nem volt, a meccshangulat ugyanúgy érezhető volt a csarnokban. A játék öröme jelentette a sikert. A kislányok megtapasztalták, hogy egy-egy szervának mennyire fontos szerepe van, mert ha hibázott, nem lett belőle játék és manó szabályok szerint leforgott a pályáról. A közel 100 csapat 249 meccset játszott a 12 felállított pályán, ahol mi először képviseltük a Szegedi RSE-t. Több mint 500 röplabdázó manó teremtett fantasztikus hangulatot a teltházas Folyondár utcai csarnokba. Ezzel a tapasztalattal már bátran vágunk neki az OMK szupermini verseny döntőjének!"

Ne feledjük, most hétvégén hazai pályán szurkolhatunk az OMB döntőn a Mini leány és fiú csapatainknak!
Május 25. és 26. között pedig a Szuperminis csapatainknak a Leány Szupermini Kupán!

Szurkoljatok, Kövessétek, SZERESSÉTEK! 

Megosztás:

Kiemelt tartalmak

Hír
Hír
2020. június 4., csütörtök
Hír
Hír
Hír
2020. május 28., csütörtök
Képgaléria
2020. május 27., szerda
Képgaléria
2020. május 21., csütörtök
         
                      

 

Szegedi Röplabda Sportegyesület
Cím:
6724 Szeged, Vértói út 7.
Telefon:
+36301674845
szegedirse@gmail.com