SZRSE Youtube csatornája
SZRSE Facebook oldala
SZRSE Instagram oldala
Szegedi Röplabda Sportegyesület
2019. július 23.
Lenke

Jelszóigénylés

Sok élménnyel gazdagodva tértek haza a Manók

Megosztás:
Megjelent: 2019. május 2., csütörtök
Május 1-jén történelmi kupán vett részt az SZRSE.

Egyesületünket 12 leány játékos képviselte a Budapesten megrendezésre került OMK-Manó Kupán. 

Hasznos előszobája volt a május végi leány Szupermini Kupának a tegnapi kupa. Magos-Dóra Annamária, Filep Anna mellett Tóth Gerda és számtalan szülő kísérte el egyesületünk legkisebb versenyzőit, (sokuk első) országos megmérettetésére. A hangulat remek volt és a csapataink ügyesen szerepeltek a mérkőzéseken, bár pontokban nem lehetett mérni, hisz itt most nem az eredmény számított. Hogy miként zajlott egy mérkőzés, vagy milyen új kabalát kaptak a szegedi lányok, megtudhatjuk egyesületünk Facebook és Instagram oldalára feltöltött videókból és fotókból!

 
Szegedi RSE Fekete: Eszik Janka, Komáromi Zsófi, Héjja Annabella, Czellár Villő, Wodola Ágnes, Meszlényi Alíz
Szegedi RSE Narancs: Mészáros Nóra, Fritz Eszter, Pádár Réka, Gigacz Réka, Zsurka-Abonyi Sarolta, Kőmíves Eszter

Magos-Dóra Annamária:
"Amiért jöttünk megkaptuk, elértük a célt. Jót játszottunk és igazán sok meccsrutint tudtunk szerezni. Minden csapatunk 5 meccset játszott a nagyszerű szervezésnek köszönhetően. Életkoruknak megfelelő időt tudtak tölteni a pályán, 5 perc bemelegítés - 10 perc játék, bár a rutinosabb versenyzőinknél éreztük, hogy játszottak volna még. Attól függetlenül, hogy eredményszámítás nem volt, a meccshangulat ugyanúgy érezhető volt a csarnokban. A játék öröme jelentette a sikert. A kislányok megtapasztalták, hogy egy-egy szervának mennyire fontos szerepe van, mert ha hibázott, nem lett belőle játék és manó szabályok szerint leforgott a pályáról. A közel 100 csapat 249 meccset játszott a 12 felállított pályán, ahol mi először képviseltük a Szegedi RSE-t. Több mint 500 röplabdázó manó teremtett fantasztikus hangulatot a teltházas Folyondár utcai csarnokba. Ezzel a tapasztalattal már bátran vágunk neki az OMK szupermini verseny döntőjének!"

Ne feledjük, most hétvégén hazai pályán szurkolhatunk az OMB döntőn a Mini leány és fiú csapatainknak!
Május 25. és 26. között pedig a Szuperminis csapatainknak a Leány Szupermini Kupán!

Szurkoljatok, Kövessétek, SZERESSÉTEK! 

Megosztás:

SzegedVolley Camp 2019

SZRSE Naptár 2019

Versenynaptár

Kiemelt tartalmak

Hír
2019. július 18., csütörtök
Hír
2019. július 22., hétfő
Hír
Hír
2019. július 17., szerda
Hír
Hír
2019. július 12., péntek
Hír

Facebook

Instagram

         
                      

 

Szegedi Röplabda Sportegyesület
Cím:
6724 Szeged, Vértói út 7.
Telefon:
(30) 651-7798
info@szegedvolley.com