A leányok küzdelmeire március 3-án és 4-én került sor, a három korosztály három helyszínen, összesen 13 pályán játszotta le mérkőzéseit. Az országos torna leány-fiú szupermini, leány mini és gyermek kategóriáiba összesen 104 csapat adta le nevezését.
A leány-fiú szupermini csapatok az Arany János Általános Iskolában mérkőztek meg egymással egyszerre három pályán, a küzdelmekre 28 csapat jelentkezett.
1. BRSE 1 - edző: Pelle Míra | 8. Nyíregyháza | 15. KRA 2 | 22. Szegedi RSE 2 |
2. Vasas 1 | 9. KRA 1 | 16. VIDUX-Szeged 2 | 23. Jászberény 2 |
3. BRSE 2 | 10. UTE 1 | 17. UTE 2 | 24. KRA 3 |
4. Szegedi RSE 1 | 11. BRSE 3 | 18. VIDUX-Szeged 1 | 25. BRSE 4 |
5. Szolnok | 12. Nagybajom | 19. Mélykút | 26. BRSE 5 |
6. Vasas 2 | 13. Dunakanyar 1 | 20. Vasas 3 | 27. Gödöllő 2 |
7. Gödöllő 1 | 14. Jászberény 1 | 21. Dunakanyar 2 | 28. BRSE 6 |
BRSE 1
Nagy Emese (BRSE 2), Papp Lili (Vasas 1), Csatári Zsanna (BRSE 1)
A leány minisek küzdelmeit az Etelka sori Sportcsarnokban rendezték meg, az alap kategóriában 44, a kiemelt csoportban 10 csapat mérte össze tudását.
1. MTK 1 - edző: Benkóné Kőrös Mária | 6. KRA 1 |
2. BRSE 1 | 7. BVSC-Zugló 1 |
3. Nyíregyháza - Móricz | 8. UTE 1 |
4. Szegedi RSE 1 | 9. Gödöllő 1 |
5. Delta RSE 1 | 10. Nyíregyháza - Bem |
MTK 1
1. Szolnok 1 - edző: Elbakour André | 12. MTK 2 | 23. BRSE 6 | 34. Nyíregyháza 3 | |
2. Bonyhád | 13. BRSE 8 | 24. Gödöllő 3 | 35. BRSE 10 | |
3. BRSE 2 | 14. BRSE 4 | 25. UTE 3 | 36. Szegedi RSE 5 | |
4. BRSE 9 | 15. Dunakanyar 1 | 26. UTE 4 | 37. Dunakeszi 2 | |
5. Szegedi RSE 2 | 16. Gödöllői 2 | 27. BRSE 3 | 38. BVSC-Zugló 3 | |
6. KRA 2 | 17. Jászberény 1 | 28. UTE 5 | 39. Szegedi RSE 4 | |
7. UTE 2 | 18. Palota | 29. BRSE 7 | 40. Közgáz | |
8. Szolnok 2 | 19. Delta RSE 2 | 30. KRA 3 | 41. BRSE 5 | |
9. Szegedi RSE 3 | 20. Dunakanyar 2 | 31. MTK 3 | 42. Jászberény 3 | |
10. Jászberény 2 | 21. Vasas 2 | 32. MTK 4 | 43. Dunakeszi 3 | |
11. BVSC-Zugló 2 | 22. Dunakeszi 1 | 33. MTK 5 | 44. Nyíregyháza 4 |
Szolnok 1
Leány mini különdíjasok:
Alap kategória: Bartolák Annabella (BRSE 2), Berényi Lora (Szolnok), Lovász Kinga (Bonyhád)
Kiemelt kategória: Danilo Alexandra (Nyíregyháza-Móricz), Gabnai Regina (BRSE 1), Varga Brigitta (MTK)
A leány gyermek korosztály a József Attila Általános Iskolában játszotta mérkőzéseit, itt egyszerre 4 pályán zajlottak a 8 alap és 24 kiemelt kategóriás csapatok párharcai.
1. Vasas 1 - edző: Halász Márta | 5. BRSE 1 |
2. UTE 1 | 6. KESI 1 |
3. Vasas 2 | 7. Nyíregyháza |
4. MTK 1 | 8. Gödöllő 1 |
Vasas 1
1. BVSC-Zugló - edző: Daróczy Gergely | 7. Gödöllő 2 | 13. MTK 3 | 19. Palota |
2. Szegedi RSE 2 | 8. BRSE 2 | 14. Dunakeszi 2 | 20. Szegedi RSE 4 |
3. Dunakeszi 1 | 9. Közgáz 1 | 15. Vasas 3 | 21. KESI 2 |
4. Jászberény | 10. UTE 2 | 16. BVSC-Zugló 2 | 22. Közgáz 2 |
5. Dunakanyar 1 | 11. MTK 2 | 17. BRSE 3 | 23. Dunakeszi 3 |
6. Szolnok | 12. Dunakanyar 2 | 18. Szegedi RSE 3 | 24. Szegedi RSE 5 |
BVSC-Zugló 1
Leány gyermek különdíjasok:
Kiemelt kategória: Bakai Kata (Vasas 1), Kovács Dorka (UTE), Märcz Míra (Vasas 2 - a képről hiányzik)
Alap kategória: Kurucz Laura (Dunakeszi), Nyers Noémi (Szegedi RSE), Puskás Sára (BVSC-Zugló)
A fiú korosztályok küzdelmeit egy héttel később, március 10-én rendezték meg az Etelka sori Sportcsarnokban. A mérkőzéseket négy pályán játszotta a 12 mini és az 5 gyermek kategóriába nevezett csapat.
1. KESI 1 - edző: Nagy Péter | 5. Székesfehérvár | 9. KESI 4 |
2. KESI 2 | 6. KESI 3 | 10. Szolnok 4 |
3. Szolnok 1 | 7. Szolnok 2 | 11. KESI 5 |
4. Szegedi RSE 1 | 8. Szegedi RSE 2 | 12. Szolnok 3 |
KESI 1
Fiú mini különdíjasok: Baracsi Balázs (KESI 1), Varga Péter (KESI 2), Eperjesi Richárd (Szolnok 1)
1. KESI 1 - edző: Seremet Attila | |
2. KESI 2 | 4. Szegedi RSE |
3. Szolnoki RA | 5. Kunhegyes SE |
KESI
Fiú gyermek különdíjasok: Békési Martin (KESI 1), Csordás Attila (KESI 2), Fózer Attila (Szolnoki RA)
Gratulálunk a résztvevő csapatoknak!
Fotó: Kocsis Alíz, Fitor Zoltán.
Kapcsolódó tartalmak
- Képgaléria2018. március 13., kedd