SZRSE Youtube csatornája
SZRSE Facebook oldala
SZRSE Instagram oldala
Szegedi Röplabda Sportegyesület
2019. március 19.
József, Bánk

Jelszóigénylés

Szegeden edzőtáborozott az U15-ös Válogatott

Megosztás:
Megjelent: 2018. július 5., csütörtök
Öt játékosunk kapott meghívást a bő keretbe, végül ketten folytatják a munkát a válogatottban.

Június 18-30-ig két héten keresztül Szegeden edzőtáborozott a Magyar U15-ös Válogatott a SPORT XXI. Program keretében.

Az első héten az Etelka sori Sportcsarnokban válogató táborral kezdődött a hosszú program a Halász Márta vezetőedző koordinálta stábnak, melyben alkalmanként a Szegedi RSE edzői is szerepet vállaltak. Az edzéseken megfigyelték a játékosok technikai és fizikai képességeit, és akik meggyőző teljesítményt mutattak, meghívást kaptak a június 25-től kezdődő ”A” keret edzőtáborába. A foglalkozásokon Bálint Viktória és a többségnél fiatalabb Mányai Maja is részt vett, a lányok remekül dolgoztak, végül előbbi kapott meghívást a második felkészülési hétre is.

Az ”A” csapat június 25-én hétfőn a József Attila Általános Iskolában kezdte meg a munkát, a 25 fős keretben Bálint Vikin kívül Kiss Anna, Nyers Noémi és Szatmári Júlia is egyesületünket képviselte. A csapatfeladatok mellett nagy hangsúlyt fektettek az edzők a mentális állóképesség fejlesztésére is. Az edzőtábor végén 5 lány kikerült a keretből, ők nem folytathatták a felkészülést a július 9-14. között Pulában megrendezésre kerülő nemzetközi versenyre. A szegediek közül Bálint Viktória sajnálatos sérülés miatt nem maradt bent a keretben, de Szatmári Júlia ezen a héten is tovább dolgozhatott a válogatottal Balatonbogláron, Nyers Noémire és Kiss Annára tartalékosként számított Halász Márta. A szerdai napon Nyers Noémit újra behívták a versenyre készülő keretbe, így július 8-ig, a végleges utazókeret kihirdetéséig biztosan a legjobbak között dolgozhat.

A válogatottnak ez a hét még a felkészülésről szól, majd július 9-én reggel utaznak Pulába.
Egyesületünk sok sikert kíván az U15-ös Válogatottnak! Hajrá Magyarok!

Megosztás:

SzegedVolley Camp 2019

SZRSE Naptár 2019

Versenynaptár

Kiemelt tartalmak

Hír
2019. március 14., csütörtök
Hír
2019. március 11., hétfő
Képgaléria
Képgaléria
Képgaléria
2019. március 12., kedd

Facebook

Instagram

         
                      

 

Szegedi Röplabda Sportegyesület
Cím:
6724 Szeged, Vértói út 7.
Telefon:
(30) 651-7798
info@szegedvolley.com