SZRSE Youtube csatornája
SZRSE Facebook oldala
SZRSE Instagram oldala
Szegedi Röplabda Sportegyesület
2018. december 13.
Luca, Otília

Jelszóigénylés

Szegeden edzőtáborozott az U15-ös Válogatott

Megosztás:
Megjelent: 2018. július 5., csütörtök
Öt játékosunk kapott meghívást a bő keretbe, végül ketten folytatják a munkát a válogatottban.

Június 18-30-ig két héten keresztül Szegeden edzőtáborozott a Magyar U15-ös Válogatott a SPORT XXI. Program keretében.

Az első héten az Etelka sori Sportcsarnokban válogató táborral kezdődött a hosszú program a Halász Márta vezetőedző koordinálta stábnak, melyben alkalmanként a Szegedi RSE edzői is szerepet vállaltak. Az edzéseken megfigyelték a játékosok technikai és fizikai képességeit, és akik meggyőző teljesítményt mutattak, meghívást kaptak a június 25-től kezdődő ”A” keret edzőtáborába. A foglalkozásokon Bálint Viktória és a többségnél fiatalabb Mányai Maja is részt vett, a lányok remekül dolgoztak, végül előbbi kapott meghívást a második felkészülési hétre is.

Az ”A” csapat június 25-én hétfőn a József Attila Általános Iskolában kezdte meg a munkát, a 25 fős keretben Bálint Vikin kívül Kiss Anna, Nyers Noémi és Szatmári Júlia is egyesületünket képviselte. A csapatfeladatok mellett nagy hangsúlyt fektettek az edzők a mentális állóképesség fejlesztésére is. Az edzőtábor végén 5 lány kikerült a keretből, ők nem folytathatták a felkészülést a július 9-14. között Pulában megrendezésre kerülő nemzetközi versenyre. A szegediek közül Bálint Viktória sajnálatos sérülés miatt nem maradt bent a keretben, de Szatmári Júlia ezen a héten is tovább dolgozhatott a válogatottal Balatonbogláron, Nyers Noémire és Kiss Annára tartalékosként számított Halász Márta. A szerdai napon Nyers Noémit újra behívták a versenyre készülő keretbe, így július 8-ig, a végleges utazókeret kihirdetéséig biztosan a legjobbak között dolgozhat.

A válogatottnak ez a hét még a felkészülésről szól, majd július 9-én reggel utaznak Pulába.
Egyesületünk sok sikert kíván az U15-ös Válogatottnak! Hajrá Magyarok!

Megosztás:

Versenynaptár

Kiemelt tartalmak

Hír
Hír
Képgaléria
2018. december 10., hétfő
Képgaléria
Hír
Hír
2018. december 6., csütörtök

Facebook

Twitter

         
                      

 

Szegedi Röplabda Sportegyesület
Cím:
6724 Szeged, Vértói út 7.
Telefon:
(30) 651-7798
info@szegedvolley.com