SZRSE Youtube csatornája
SZRSE Facebook oldala
SZRSE Instagram oldala
Szegedi Röplabda Sportegyesület
2019. november 12.
Jónás, Renátó

Jelszóigénylés

Vasárnap beköltözik a röplabda városunkba

Megosztás:
Megjelent: 2019. június 14., péntek
Megkezdődik a SzegedVolley Camp 2019-es tábora!

Lelkesen készül egyesületünk stábja az idei nemzetközi táborunkra, a SzegedVolley Camp-re.

Hétvégén újra birtokba vehetik az ország röplabdásai Szegedet. 27 lelkes röplabdás vág neki egy remek kalandnak, melynek két fő helyszíne lesz. A Stüszi Vadász Étterem-Illés Hotel, mely a szállást és étkezést biztosítja és a József Attila Általános iskola, ahol pedig az edzések fognak zajlani. Emellett más helyszínek is színesíteni fogják a 6 napon át tartó programokat. A napfény városában idén sem maradhat el a városnézés mellett a "röpis flashmob", illetve ha az időjárás kegyes lesz hozzánk, akkor új helyszínen a strandolás és strandröplabdázás élménye is vár a résztvevőkre. De a mindennapi hőség se lehet akadály, a szálláshoz egy hűsítő medence is jár, melyet használhatnak a lányok a kemény edzések után. 


Vasárnap 11 órától tehát várjuk a résztvevőket a szállásra! A helyfoglalástól megéhezve egy ebéd vár a lányokra, majd egy csendespihenő keretein belül meg is ismerkedhetnek egymással. A Lila iskola tornatermében pedig 15:30 perctől megkezdődik a várva várt első edzés a három trénerrel, Milodanovic Andreával, Zorica Lazic-csal és Xavier Perales-szel. A nap zárásaként egy finom vacsora vár a résztvevőkre. Bár a tábor végét sosem várjuk, érdemes tudni, hogy pénteken, 18 órától zárja kapuit az Illés Hotel és a SzegedVolley Camp. 


Várjuk a résztvevőket Szeretettel!
"I love SzegedVolley Camp!"

Megosztás:

Versenynaptár

Kiemelt tartalmak

Képgaléria
Hír
2019. november 11., hétfő
Hír
2019. november 11., hétfő
Hír
2019. november 8., péntek
Hír
2019. november 9., szombat
Hír
2019. november 7., csütörtök
Hír
2019. november 6., szerda
Hír
2019. november 6., szerda

Facebook

Instagram

         
                      

 

Szegedi Röplabda Sportegyesület
Cím:
6724 Szeged, Vértói út 7.
Telefon:
+36301674845
szegedirse@gmail.com