SZRSE Youtube csatornája
SZRSE Facebook oldala
SZRSE Instagram oldala
Szegedi Röplabda Sportegyesület
2020. január 20.
Fábián, Sebestyén

Jelszóigénylés

Vasárnap beköltözik a röplabda városunkba

Megosztás:
Megjelent: 2019. június 14., péntek
Megkezdődik a SzegedVolley Camp 2019-es tábora!

Lelkesen készül egyesületünk stábja az idei nemzetközi táborunkra, a SzegedVolley Camp-re.

Hétvégén újra birtokba vehetik az ország röplabdásai Szegedet. 27 lelkes röplabdás vág neki egy remek kalandnak, melynek két fő helyszíne lesz. A Stüszi Vadász Étterem-Illés Hotel, mely a szállást és étkezést biztosítja és a József Attila Általános iskola, ahol pedig az edzések fognak zajlani. Emellett más helyszínek is színesíteni fogják a 6 napon át tartó programokat. A napfény városában idén sem maradhat el a városnézés mellett a "röpis flashmob", illetve ha az időjárás kegyes lesz hozzánk, akkor új helyszínen a strandolás és strandröplabdázás élménye is vár a résztvevőkre. De a mindennapi hőség se lehet akadály, a szálláshoz egy hűsítő medence is jár, melyet használhatnak a lányok a kemény edzések után. 


Vasárnap 11 órától tehát várjuk a résztvevőket a szállásra! A helyfoglalástól megéhezve egy ebéd vár a lányokra, majd egy csendespihenő keretein belül meg is ismerkedhetnek egymással. A Lila iskola tornatermében pedig 15:30 perctől megkezdődik a várva várt első edzés a három trénerrel, Milodanovic Andreával, Zorica Lazic-csal és Xavier Perales-szel. A nap zárásaként egy finom vacsora vár a résztvevőkre. Bár a tábor végét sosem várjuk, érdemes tudni, hogy pénteken, 18 órától zárja kapuit az Illés Hotel és a SzegedVolley Camp. 


Várjuk a résztvevőket Szeretettel!
"I love SzegedVolley Camp!"

Megosztás:

SZRSE Naptár 2020

Versenynaptár

Kiemelt tartalmak

Képgaléria
Hír
2020. január 14., kedd
Hír
2020. január 14., kedd
Hír
2020. január 13., hétfő
Hír

Facebook

Instagram

         
                      

 

Szegedi Röplabda Sportegyesület
Cím:
6724 Szeged, Vértói út 7.
Telefon:
+36301674845
szegedirse@gmail.com