SZRSE Youtube csatornája
SZRSE Facebook oldala
SZRSE Instagram oldala
Szegedi Röplabda Sportegyesület
2019. december 13.
Luca, Otília

Jelszóigénylés

Markovics Emlékverseny összefoglaló

Megosztás:
Megjelent: 2019. november 11., hétfő
Cikkünkben a 2019. évi Markovics Emlékverseny eredményeit és díjazottjait ismertetjük.

Idén is megrendezésre került a 2019-es Markovics Emlékverseny mely a 30. jubileumát ünnepelte idén. Három kategóriában mérkőztek meg a fiatal röplabdások Szegeden, három helyszínen. A közel 100 csapat remek hangulatot teremtett az Arany János Általános Iskola tornatermében, az Etelka sori Munkacsarnokban, illetve a József Attila Általános Iskola tornatermében. 

 

VÉGEREDMÉNY
Szupermini leány-fiú (Arany János Általános Iskola)
Alap csoport: 24 csapat

1. VASAS 1. Edző: Fazekas Szilvia 9. BRSE 1. 17. SZRSE 3. 
2. GÖDÖLLŐ 1. 10. VASAS 2. 18. UTE 2. 
3. DUNAKESZI VSD 11. UTE 1.  19. SZOMBATHELY 1. 
4. BRSE 2.  12. BRSE 6.  20. GÖDÖLLŐ 2. 
5. KESI 2. 13. VASAS 3.  21. DUNAKANYAR 2.
6. DUNAKANYAR 1.  14. SZRSE 2. 22. SZOMBATHELY 2. 
7. SZRSE 1.  15. BRSE 4.  23. KESI 1. 
8. BRSE 3. 16. BVSC  24. BRSE 5.

 


Szupermini kategória győztese a VASAS 1-es számú csapata lett. 


A szupermini kategória második helyén a Gödöllő 1-es csapata végzett. 


Szupermini kategória bronzérmese a Dunakeszi VSD csapata lett. 


Szupermini különdíjasok:
Bunda Zille (VASAS 1.), Bosch Rebeka (Gödöllő 1.), Komlossi Dalma (Dunakeszi VSD)


Markovics Emlékdíj:
Pádár Réka (Szeged)

VÉGEREDMÉNY
Mini Leány (Etelka sori Sportcsarnok)
Kiemelt csoport: (7 csapat)
1. VASAS 2.
Edző: Deák Ferenc
3. BRSE 5. SZRSE 1. 7. SZRSE 2.
2. VASAS 1. 4. MTK 6. KESI  



Mini kiemelt kategória első helyezett csapata a VASAS 2. lett.


Mini kiemelt kategória második helyezett csapata a VASAS 1-es számú alakulata lett. 


Mini kiemelt kategória harmadik helyezettje a BRSE csapata lett. ​

Alap csoport: (45 csapat)

 

1. MTK 1.
Edző: Tüske Erika
10. BRSE 2. 19. BVSC 2. 28. VASAS 3. 37. BRSE 8.
2. BVSC 1. 11. BRSE 7. 20. Szolnok 2. 29. MTK 3. 38. BRSE 4.
3. VASAS 1. 12. Szombathely 1. 21. Dunakeszi VSD 1. 30. MTK 4. 39.  Gödöllő 3.
4. Dunakanyar 1. 13. Tatabánya 22. Dunakeszi VSD 2. 31. Szombathely 2.  40. BRSE 9.
5. BRSE 1. 14. BRSE 3. 23. Dunakanyar 3. 32. UTE 3. 41. KESI 1. 
6. Dunakanyar 2. 15. Gödöllő 1. 24. MTK 5. 33. Gödöllő 2. 42. SZRSE 2.
7. MTK 2. 16. BRSE 5. 25. Szombathely 3. 34. BRSE 10. 43. SZRSE 1.
8. UTE 1. 17. VASAS 2. 26. Nagybajom 35. BRSE 11. 44. Szolnok 3.
9. Szolnok 1. 18. UTE 2. 27. BRSE 6. 36. Szolnok Kodály 45. KESI 2.
 


Mini alap kategória győztese az MTK 1-es csapata lett. 


Mini alap második helyezett csapata a BVSC


Mini alap kategória bronzérmese a VASAS 1-es számú csapata lett. 

Mini kiemelt különdíjasok: Bánki Bodza (VASAS 2.), Vértes Luca (VASAS 1.), Tóth Lilien (BRSE) 
Mini alap különdíjasok: Boros Villő (MTK), Strébl Noémi (BVSC), Timkó Hanna (VASAS 1.)


Markovics Emlédíj: Hartai-Rácz Gaia (Szeged kiemelt), Kocsis Dorka (Szeged alap)

VÉGEREDMÉNY
Leány Gyermek (József Attila Általános Iskola)
Alap csoport: 17 csapat
1. GÖDÖLLŐ
Edző: Tompa Brigitta
6. BVSC  10. SZOMBATHELY 1. 14. BRSE 2. 
2. DABRONC 7. DUNAKANYAR  11. TATABÁNYA 2.  15. SZOMBATHELY 2.
3. TATABÁNYA 1. 8. KESI 1.   12. MTK  16. DUNAKANYAR 2.
4. KESI 2. 9. MTK 1. 13. BRSE 3. 17. SZOLNOK 
5. BRSE 1. 



Gyermek kategória győztese a Gödöllő csapata lett.


Gyerek kategória második helyezettje a Dabronc csapata. 


A bronzérmes csapat gyermek kategóriában a Tatabánya csapata lett. 


Gyermek kategória különdíjasai: Gyebnár Fanni (Gödöllő), Ányos Leila (Dabronc), Hajnal Zsófia (Tatabánya)

Gratulálunk a csapatoknak és további sok sikert kívánunk!

Megosztás:

Versenynaptár

Kiemelt tartalmak

Hír
Hír
2019. december 12., csütörtök
Hír
2019. december 11., szerda
Hír
2019. december 9., hétfő
Képgaléria
Hír
2019. december 8., vasárnap
Hír

Facebook

Instagram

         
                      

 

Szegedi Röplabda Sportegyesület
Cím:
6724 Szeged, Vértói út 7.
Telefon:
+36301674845
szegedirse@gmail.com