Jelszóigénylés

Titkos Lajos Emléktorna 2019 Eredmények

Megosztás:
Megjelent: 2019. január 23., szerda
A torna helyezései és a különdíjasok névsora megtalálható a cikkben.

Izgalmas és látványos szettekkel tarkított VI. Titkos Lajos Emlékversenyen vannak túl azok a szupermini, mini és gyermek csapatok, akik összemérték ereiket hétvégén városunkban. 

Rekord számú, 45 csapat versengett, két helyszínen, három korosztályban. A torna az emlékverseny keretén belül helyt adott az Országos Mini Bajnokság fordulóinak is, így ezek a mérkőzések különösen fontosak voltak a résztvevő egyesületek számára. 

Szupermini (27 csapat) Helyszín: Etelka sori Sportcsarnok
Különdíjas: MTK Kék: Ajtony Szofi
Különdíjas: Békéscsabai RSE-1: Gulyás Bernadett
Különdíjas: KESI A: Szabó Zalán

Végeredmény:

1. MTK Kék

8. VASAS B 13. Taksony BTDSE Leány 22. Taksony BTSDE Fiú
2. Békéscsabai RSE-1

9. Szegedi RSE-1

16. Szegedi RSE-4

22. MTK Csibe

3. Kecskemét A

10. MTK Fehér

16. VASAS C 22. Szegedi RSE-3

4. VASAS A

10. Békéscsabai RSE-7

16. Békéscsabai RSE-6 25. Szegedi RSE-2

5. Lőrinc-1

10. Békéscsabai RSE-4 19. Gödöllő Kék 25. Pénzügyőr SE Leány

6. Gödöllő Fehér

13. Békéscsabai RSE-3 19. Békéscsabai RSE-5 25. Lőrinc-2

7. Békéscsabai RSE-2

13. Kecskemét B 19. Pénzügyőr SE Fiú


Mini Leány (7 csapat) Helyszín: József Attila Általános Iskola
Különdíjas: Békéscsabai RSE: Tuska Brigitta
Különdíjas: UTE: Szilvácsku Lilla
Különdíjas: MTK-Budapest: Koloszár Kata

Végeredmény:

1. Békéscsabai RSE 5. KESI A
2. UTE  6. Gödöllői RC
3. MTK-Budapest 7. Szegedi RSE-2
4. Szegedi RSE-1


Mini fiú (7 csapat) Helyszín József Attila Általános Iskola
Különdíjas: Kecskemét Arany: Lisku Illés
Különdíjas: Szolnoki Sportcentrum: Dudás Zoltán
Különdíjas: Kecskemét Vásárhelyi: Ruszkai Zsombor

Végeredmény:

1. Kecskemét Arany 5. Szegedi RSE
2. Szolnoki Sportcentrum 6. EVSI
3. Kecskemét Vásárhelyi 7. Pénzügyőr SE
4. Lőrinc 2000


Gyermek fiú (4 csapat) Helyszín: Etelka sori Sportcsarnok
Különdíjas: Székesfehérvár: Szávai Károly
Különdíjas: Kecskemét-1: Kiss Bendegúz
Különdíjas: Kecskemét-2 (Vásárhelyi): Kiss Hunor

Végeredmény:

1. Kecskemét-1
2. Kecskemét-2 (Vásárhelyi)
3. Székesfehérvár
4. Szegedi RSE

Kapcsolódó tartalmak

Megosztás:

Kiemelt tartalmak

Képgaléria
Képgaléria
Képgaléria
Hír
2020. október 19., hétfő
Hír
2020. október 18., vasárnap
Hír
2020. október 17., szombat
Hír
2020. október 17., szombat
         
                      

 

Szegedi Röplabda Sportegyesület
Cím:
6724 Szeged, Vértói út 7.
Telefon:
+36301674845
szegedirse@gmail.com