Jelszóigénylés

Titkos Lajos Emlékverseny 2020 - Eredmények

Megosztás:
Megjelent: 2020. január 22., szerda
Hasznos tapasztalatokkal zárták a csapatok a két napos versenyt.

Idén két nap, két helyszínen, két korosztály mérkőzött meg a hagyományos Titkos Lajos "tanár úr" emlékéül szolgáló országos röplabda tornán. 
Szombaton a szuperminis fiúk és lányok küzdelmeitől volt hangos a József Attila Általános Iskola tornaterme az OSZMB szegedi fordulójának keretein belül. Vasárnap pedig a mini korosztályú lányok és fiúk két helyszínen, a József Attila Általános Iskolában és az Etelka sori Tornacsarnokban játszották le a torna keretein belül a soron következő I.-II. osztályú bajnoki mérkőzéseiket. 
Az emlékverseny vasárnapi napját Titkos Csaba, Titkos Lajos fia nyitotta meg, aki Pécsről utazott el hozzánk.

CSAPATOK
Szupermini leány-fiú (József Attila Általános Iskola)
11 csapat
SZEMÜVEG-SE Kalocsai SE Szegedi RSE Fekete
VASAS SC Piros VASAS SC Kék Jászberényi RK 1
Szegedi RSE Fiú Szegedi RSE Narancs Szegedi RSE Fehér
LINAMAR-BRSE Kék LINAMAR-BRSE Fehér  

Végeredmény
Mini Leány I. osztály SZRSE narancs Helyszín: József Attila Általános Iskola
5 csapat
1. Szolnoki Sportcentrum A edző: Elbakour Bernard André 4. Gödöllői RC
2. Szegedi RSE Narancs 5. Linamar-BRSE Fehér
3. BDSE "A"  
   


Első helyezett a Szolnoki Sportcentrum csapata lett.


A dobogó második fokára a hazai csapat, a Szegedi RSE narancs állhatott. 


Harmadik helyezett a BDSE "A" csapata lett.

Végeredmény
Mini Leány I. osztály SZRSE fekete Helyszín: József Attila Általános Iskola
5 csapat
1. LINAMAR-BRSE Kék edző: Nacsa Gábor 4. BVSC-Zugló
2. Szegedi RSE Fekete 5. Nyíregyháza-A
3. KESI "A"  
   


Aranyérmes a LINAMAR-BRSE Kék csapata lett. 


Második helyen a házigazda Szegedi RSE Fekete csapata végzett. 


A KESI "A" csapata bornzéremmel térhetett haza.

Mini Leány I. osztály SZRSE fekete 
Különdíjasok
Tóth Lilien (LINAMAR-BRSE Kék)
Mészáros Petra (Szegedi RSE Fekete)
Bencze Anna (KESI "A")
Strébl Noémi (BVSC-Zugló)
Pál Dorottya (Nyíregyháza-A)  
   
Mini Leány I. osztály SZRSE narancs
Különdíjasok
Nagy Dorka (Szolnoki Sportcentrum A)
Pádár Panna (Szegedi RSE Narancs)
Kircsi-Ferraro Laura (BDSE-A)
Tímár Mira (Gödöllői RC)
Jámbor Jázmin ( LINAMAR-BRSE Fehér)  

Mini Leány II. osztály (5 csapat) Helyszín: Etelka sori Tornacsarnok

Végeredmény
Mini Leány II. osztály Helyszín: Etelka sori Tornacsarnok
5 csapat
1. Dunakanyar SE 2 edző: Bartha Kristóf 4. Emericus SE
2. Gödöllői RC-B 5. Szegedi RSE
3. Jászberényi RK 2  
   


Az első helyen Dunakanyar se 2-es számú csapata végzett. 


Ezüstérmes a Gödöllői RC-B csapata lett.


A dobogó alsó fokára a Jászberényi RK 2-es csapata állhatott. 

Mini Leány II. osztály 
Különdíjas
Sachs Maja (Dunakanyar SE 2)
Centeri Anna (Gödöllői RC-B)
Tóth Fanni (Jászberényi RK 2)
Boros Szonja (Emericus SE)
Keresztúri Maja (Szegedi RSE)  
   
Végeredmény
Mini fiú Helyszín: Etelka sori Tornacsarnok
6 csapat
1. Szolnoki Sportcentrum edző: Grenczer Georgina Krisztina 4. Kunhegyes ESE
2. KESI "A" 5. DSE Röplabda Akadémia
3. Szegedi RSE 6. Széchenyi Győr



A mini fiúk első helyezett csapata a Szolnoki Sportcentrum lett.  


Második helyen a KESI "A" alakulata végzett.


Bronzérem a Szegedi RSE csapatának a nyakába kerülhetett.

Mini fiú 
Különdíjasok
Röczey Zoltán (Szolnoki Sportcentrum)
Inoka Botond (KESI "A")
Makhult Levente (Szegedi RSE)
Tokai Bence (Kunhegyes ESE)
Gerháth Zalán (DSE Röplabda Akadémia) Faltusz Dávid (Széchenyi Győr)
   

A VII. Titkos Lajos Emlékversenyen készült további fotóink megtekinthetőek honlapunkon.

Kapcsolódó tartalmak

Megosztás:

Kiemelt tartalmak

Hír
Képgaléria
Képgaléria
Képgaléria
Hír
2020. október 19., hétfő
Hír
2020. október 18., vasárnap
Hír
2020. október 17., szombat
Hír
2020. október 17., szombat
         
                      

 

Szegedi Röplabda Sportegyesület
Cím:
6724 Szeged, Vértói út 7.
Telefon:
+36301674845
szegedirse@gmail.com